
Iida
Opettajan profiili on varmennettu
- Tuntikohtainen hinta 30€
- Vastausaika 24h
Valitettavasti tämä opettaja ei ole saatavilla
Olen valmistunut kansainväliseksi Personal traineriksi sekä suorittanut ravitsemustieteen opinnot. Takataskussa on siis paljon tietoa ravitsemuksesta sekä siihen liittyvistä asioista. Opetan sinulle k
-
- Tampere
- verkkokameralla
Tietoa tunnista
Haluan opettaa sinulle ravitsemuksesta kaiken vähän kerrallaan. Opinnot etenevät pikkuhiljaa koko ajan kuitenkin uutta oppien.
Olen itse lukenut paljon ravinnosta ja tiedä keinoja, miten opiskella hyvin ja niin, että tiedot säilyvät muistissa pidempään kuin muutaman vuorokauden. Opeissani pääset myös itse olemaan koehenkilönä ja miettimään omia ravitsemustottumuksiasi.
Kurssit ovat tarkoitettu niin lukioilaisille, tutkinto-opiskelijoille kuin ravitsemuksesta kiinnostuneille henkilöille.
Kurssillani pidetään kivaa, kuitenkin jatkuvasti uutta oppien.
aiheet
- Rentoutuminen
- Meditaatio
- Ravitsemus
-
+2
Ravitsemusterapia
Lisäravinteet
kielet
- Suomi
tasot
- Kaikki tasot
Tietoa henkilöstä Iida
Olen kansainvälisesti sertifioitu personal trainer, ikuinen liikkuja. Olen opiskellut paljon ravitsemuksesta, niin personal trainer opintojen yhteydessä, ravintsemustieteen opinnoissa kuin itsenäisestikin. Ravitsemus on meille kaikille tärkeä asia ja haluan tuoda ihmisille lisää tietoutta ravitsemuksesta.
Opettajana olen vaativa ja vaadin sinulta enemmän kuin uskot itse osaavasi. Monesti me ihmiset menemme sieltä mistä aita on matalin ja vähättelemme omaa osaamistamme, mutta kanssani opit unohtamaan tällaiset tavat, sillä poistumme heti aluksi epämukavuusalueelle ja tarkkailemme hetken itseämme ennen opintojen alkua.
Hinnat
paketit
- 5h: 130€
- 10h: 260€
webcam
- 30€/h