
Yulia
Opettajan profiili on varmennettu
- Tuntikohtainen hinta 10€
- Vastausaika 1h
- Oppilaiden määrä 1
Valitettavasti tämä opettaja ei ole saatavilla
Venäjältä Suomeen muuttanut tyttö on valmis auttamaan venäjän kielen opiskelussa. Olen saanut L:n venäjän ylioppilaskirjoituksista saanut. Autan kehittämään venäjän kielen taitoja ja ymmärtämään natii
-
- Espoo
- Sinun kotonasi
- verkkokameralla
Tietoa tunnista
Opetan pääasiallisesti puhumalla oppilaalle ja sen kanssa, sekä viestittelemällä esimerkiksi whatappin kautta, jotta kirjoitustaito myös kehittyisi. Tietenkin pienet kirjoitelmat ovat aina hyödyksi oppimiseen, joten käytän niitäkin opettamisessa. Mielestäni paras tapa oppia kieltä on käyttää sitä.
aiheet
- Venäjä
kielet
- Suomi
tasot
- Kaikki tasot
Tietoa henkilöstä Yulia
Olen itse 18-vuotias venäläinen tyttö, joka on muuttanut Suomeen 8 vuotta sitten. Puhun vapaasti venäjää ja suomea. Olen käynyt kaikki venäjän kurssit lukiossa kehittääkseen minun venäjän taitoja entisestään ja sain ylioppilaskirjoituksista L:n.
Hinnat
paketit
- 5h: 50€
- 10h: 100€
webcam
- 10€/h