Reine - Opettaja matematiikka - Kotka
Reine - Opettaja matematiikka - Kotka

Opettajan Reine sähköpostiosoite ja puhelinnumero on vahvistettu

Reine

  • Hinta 25 €
  • Vastausaika 1 h
Reine - Opettaja matematiikka - Kotka

25 €/h

Selaa opettajia aiheessa Matematiikka

Valitettavasti tämä opettaja ei ole saatavilla

  • Matematiikka
  • Fysiikka
  • Algebra
  • Korkeakoulujen pääsykokeet
  • Matemaattinen logiikka

Lähes valmisinsinööri opettaa rennolla otteella ja ymmärrettävästi matemaattisia aineita. Korkeakoulun pääsykokeisiin valmistautuminen.

  • Matematiikka
  • Fysiikka
  • Algebra
  • Korkeakoulujen pääsykokeet
  • Matemaattinen logiikka

Oppitunnin sijainti

Tietoa henkilöstä Reine

Olen 34-vuotias insinööriopiskelija Kotkasta. Pitkään luulin ettei minulla ole minkäänlaista matemaattista osaamista, mutta opintojen edetessä tajusin ymmärtäväni vaan asiat hieman erilailla. Nykyään nautin matemaattisten ongelmien ratkaisusta suunnattomasti ja haluan jakaa osaamistani myös muille ja auttaa sinua pääsemään sisään ammattikorkeakouluun.

Lue lisää

Tietoa tunnista

  • Kaikki tasot
  • englanti
  • suomi

Kaikki kielet, joilla tämä tunti on saatavilla :

englanti

suomi

Onko maol hepreaa ja kaavat siansaksaa? Kurssilla opetellaan käyttämään maolia apuvälineenä tulevissa AMK opinnoissa ja opetellaan ymmärtämään kaavojen logiikkaa. Kurssi toteutetaan täysin etänä ja se sisältää sopivasti laskemista ja teoriaa

Lue lisää

Hinnat

Hinta

  • 25 €

Tuntipakettien hinnat

  • 5h: 125 €
  • 10h: 250 €

verkossa

  • 25 €/h

Samankaltaiset opettajat Matematiikka