

Asiantuntijamme ovat vahvistaneet Venla-profiilin ja sen yhteystiedot
Venla
- Hinta 38 €
- Vastausaika 1 h

38 €/h
Valitettavasti tämä opettaja ei ole saatavilla
- Tennis
- Padel
- Sulkapallo
- Squash
Erityisopettaja, käsityön aineenopettaja, liikuntaneuvoja Venla opettaa kaikkea "täysillä muttei tosissaan" mentaliteetilla. Kysy apua esimerkiksi padeliin, tennikseen, jääkiekkoon!
- Tennis
- Padel
- Sulkapallo
- Squash
Oppitunnin sijainti
-
Henkilön Venla luona: Vantaa
- verkossa
-
sinun luonasi tai julkisella paikalla : matkustaa 40 km asti paikassa Vantaa
-
Tietoa henkilöstä Venla
Olen yrittäjä, mutta koulutukseltani käsityön aineenopettaja, erityisluokanopettaja, liikuntaneuvoja ja puuseppä. Oppiminen on mukavaa ja opettaminen yhtä mukavaa! Intohimoni on erilaiset liikuntalajit: harrastan kaikkea "täysillä muttei tosissaan!". Nautin, jos saan innostettua ihmisiä uusien juttujen pariin.
Tietoa tunnista
- Kaikki tasot
- suomi
Kaikki kielet, joilla tämä tunti on saatavilla :
suomi
Padelin peruskurssilla (kesto 2h) saat nopeasti uuden lajin haltuun yksin tai ryhmässä! Opit peruslyönnin (kämmen- ja rystypuolelta) sekä volleylyönnin ja ylälyöntien (bandeja, vibora, smash) perusteet. Kurssilla käydään läpi myös kulmpapuolustusta, lasin jälkeen lyömistä sekä perehdytään padelin peruspelitaktiikkaan ja liikkumiseen kentällä.
Hinnat
Hinta
- 38 €
Tuntipakettien hinnat
- 5h: 190 €
- 10h: 380 €
verkossa
- 38 €/h
Yksityiskohdat
Voin antaa yksityis- tai ryhmävalmennusta (2-8hlöä). Katso lisää (piilotettu tieto)
Samankaltaiset opettajat Tennis
Heikki
Helsinki
- 12€/h
- 1. tunti ilmaiseksi
Christoffer
Helsinki & verkossa
- 50€/h
- 1. tunti ilmaiseksi
Evgenii
Espoo & verkossa
- 50€/h
- 1. tunti ilmaiseksi
Joona
Turku & verkossa
- 30€/h
- 1. tunti ilmaiseksi
Tuomas
Turku
- 50€/h
- 1. tunti ilmaiseksi
-
Selaa opettajia aiheessa Tennis
