

Asiantuntijamme ovat vahvistaneet Elham-profiilin ja sen yhteystiedot
Elham
- Hinta 31€
- Vastausaika 24 h
-
Oppilaat18
Niiden opiskelijoiden määrä, joita Elham on tukenut Superprofiin saapumisen jälkeen
Niiden opiskelijoiden määrä, joita Elham on tukenut Superprofiin saapumisen jälkeen

31€/h
1er tunti ilmaiseksi
- AutoCAD
- Revit
M.Arch/B.Arch/15 vuoden kokemus arkkitehdina/taito Autocadissa, Revitissä/Rajaton tuki
- AutoCAD
- Revit
Oppitunnin sijainti
Suositeltu
Elham on yhteisömme arvostettu opettaja. Häntä suositeltiin luotettavuutensa, opetustapojensa ja kurssiensa laadun ansiosta. Hyvä valinta itsevarmaan etenemiseen.
Tietoa henkilöstä Elham
-Olen suorittanut arkkitehtuurin maisterin ja kandidaatin tutkinnon, olen työskennellyt arkkitehtialalla 15 vuotta.
– Olen aina ollut innostunut opettamaan tietoni muille.
-Olen vastuussa ihmisistä, joita opetan, ja yritän tehdä parhaani tunneillani ja olen myös niin kärsivällinen opettaessani.
– Oppitunti kestää 60 minuuttia.
-Ensimmäinen on 30 minuutin ilmainen esittelytunti, jos meillä on hyvä yhteys, ota rohkeasti yhteyttä ja varaa tunti.
Tietoa tunnista
- Ala-aste
- Yläaste
- Lukio
- +8
tasot :
Ala-aste
Yläaste
Lukio
Aikuiskoulutus
Maisteri
Varhaiskasvatus
Aloittelija
Keskitaso
Edistynyt
Ammattilainen
Lapset
- suomi
Kaikki kielet, joilla tämä tunti on saatavilla :
suomi
-Oppitunnini ovat niin käytännöllisiä, että tunnin jälkeen pystyt piirtämään monimutkaisimmat arkkitehtoniset piirustukset
-Tuen ja vastaan kysymyksiin, joita sinulla on ohjelmamme jälkeen (ilmainen ja rajoittamaton)
- Todelliset projektit ovat harjoittelua tunneillamme
-tunnit lähetetään LIVE-lähetyksenä Zoomissa
Arvostelut
Kaikki arvostelut ovat meidän keräämiämme ja ne ovat 100% luotettavia. Ne vastaavat oppilaiden todellisia kokemuksia Elham kanssa.
Täydellistä! Very dedicated to helping others and is very good with time. Helped me with 2 school projects in very little time that were due. she’s the best and is very helpful and teaches very well
Täydellistä! Elham is patient and explains the AutoCAD subject in detail and different ways to make it easy for use.
In addition Elham is knowledgeable about my field of interest which is construction of buildings and interior design. This is appreciated.
Thank you Elham.- Käyttäjän Elham vastaus :
Katso lisää arvosteluja
Hinnat
Hinta
- 31€
Tuntipakettien hinnat
- 5h: 154€
- 10h: 308€
verkossa
- 31€/h
ilmaiset tunnit
Ensimmäisen ilmaisen tunnin tarkoitus henkilön Elham kanssa on tutustua opettajaasi ja katsoa vastaako hän tarpeisiisi.
- 30min
Samankaltaiset opettajat AutoCAD
Otto
Hyvinkää & verkossa
- 20€/h
- 1er tunti ilmaiseksi
Vilma
Rovaniemi & verkossa
- 35€/h
- 1er tunti ilmaiseksi
-
Selaa opettajia aiheessa AutoCAD